Działki Rzeszów

Działki Rzeszów

Najnowsze trendy w temacie działki w mieście Rzeszów

Działki Rzeszów to jedno z najbardziej prężenie rozwijających się miast na terenie naszego kraju. Wobec tego jest naturalnym, że wyjątkowo pożądane stały się działki pod budowę mieszkaniową lub na działalność komercyjną. Mówi się, że od polityki się nie ucieknie i chyba coś w tym jest, ale warto w tym miejscu zauważyć ciekawy ewenement. O ile, bowiem Podkarpacie jest utożsamiane z jedną opcją polityczną to prezydentem w samej stolicy województwa jest osoba spoza tego obozu.

Śmiem twierdzić, że między innymi to dzięki jego pracy i jego rzetelnych współpracowników miasto wyrobiło dla inwestorów przyjazny klimat. Dzięki temu coraz większa ilość poważnych firm i znaczących biznesmenów pragnie właśnie tu ulokować swoje środki finansowe.

Działki Rzeszów

Działki Rzeszów

Rzeszów w ich ocenie to znakomite miejsce z potencjałem na prowadzenie interesów i wdrażanie planów inwestycyjnych. Działki Rzeszów są tego znakomitym przykładem. Ich ceny w ostatnim czasie poszybowały znacznie w górę i wszystko wskazuje na to, że ten trend w dalszym ciągu będzie się utrzymywał. W tym momencie na nowo przyłączonych terenach do miasta Rzeszowa np. Osiedle Miłocin (weszło w ramy administracyjne miasta w 2010 r.) cena działki w Rzeszowie kształtuje się na poziomie około 120 zł/m2. Dodatkowo warto zwrócić szczególną uwagę na fakt, że podobnie sytuacja przedstawia się w takich miejscach jak Krasne, Budziwój czy Słocina.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości