Nieruchomości rzeszów
Nieruchomości Rzeszów – przegląd najnowszych inwestycji
Kwiecień 23, 2016
Nieruchomości Rzeszów
Nieruchomości Rzeszów – najlepsze propozycje cenowe
Kwiecień 23, 2016
Show all

Nieruchomości Rzeszów – najlepsze lokalizacje na własny biznes

Nieruchomości Rzeszów

Nieruchomości Rzeszów

Nieruchomości Rzeszów

Nieruchomości Rzeszów

W Polsce mamy miasta, które kojarzą się jednoznacznie. Jeżeli Warszawa to centrum Polski, wysokie koszty życia i duże zarobki, ale również notoryczne stanie w korkach. Kraków to stolica kultury, smok wawelski i miejsce gdzie tworzyła się historia. Rzeszów to… no właśnie. Jeszcze do niedawna miasto bezbarwne i nieposiadające żadnych konkretnych skojarzeń (może poza centralnym pomnikiem obok ronda Romana Dmowskiego). Rynek nieruchomości w Rzeszowie bez większego potencjału. Całe szczęście jest to już przeszłość.DSC04164

W tym momencie możemy z dumą powiedzieć, że stolica innowacji to właśnie Rzeszów. Nieruchomości, które w chwili obecnej powstają budzą zachwyt każdej osoby odwiedzającej miasto. Z każdym dniem napływają inwestorzy i widać to na każdym kroku. Idealnym tego przykładem może być SkyRes, czyli zespół biurowo-mieszkalny wznoszony przy ulicy Warszawskiej. Jeżeli ktoś na poważnie myśli o prowadzeniu własnej działalności gospodarczej to musi wziąć pod rozwagę opisywaną lokalizację, a jest ona pod względem logistycznym wprost wymarzona.

Od węzła autostrady A4 (bardzo szybko dojdziemy nią do Krakowa) dzieli nas zaledwie 6 km. Dodatkowo tylko 10 km mamy do międzynarodowego lotniska w Jesionce (stamtąd mamy połączenie do innych miast w Polsce, Europie a ostatnio dołączyły do tego loty do Stanów Zjednoczonych). Oprócz tego z jednej strony prosta droga do Warszawy a z drugiej do Lublina. Rzeszów ma wiele nieruchomości do zaoferowania, ale SkyRes to ścisła czołówka propozycji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *