Nieruchomości Rzeszów
Nieruchomości Rzeszów – najlepsze lokalizacje na własny biznes
Kwiecień 23, 2016
Show all

Nieruchomości Rzeszów – przegląd najnowszych inwestycji

Nieruchomości rzeszów

Nieruchomości w Rzeszowie

Wszystko, z czego jeszcze do niedawna był znany Rzeszów to specyficzny pomnik znajdujący się w samym centrum miasta i hotel o nazwie tożsamej do miasta. Z niczym innym nasze miasto wojewódzkie nie było kojarzone przez typowego mieszkańca naszego kraju. Rynek nieruchomości przeżywał zastój a jeżeli już coś budowano to niewiele i nic, nad czym można by się rozwodzić.

Nieruchomości Rzeszów

Nieruchomości Rzeszów

W tym momencie sytuacja jest zupełnie inna. Poprzez rozwój uczelni wyższych Rzeszów stał się miastem z najwyższym wskaźnikiem skolaryzacji w całej Unii Europejskiej (najwyższa liczba studentów w stosunku do liczby mieszkańców). Sektor nieruchomości w Rzeszowie rozwija się w dynamicznym tempie i cały czas powstają nowe inwestycje. Wielu inwestorów zdecydowało się zainwestować swoje środki finansowe w budownictwo mieszkaniowe. Świetnym tego przykładem jest Osiedle Zawiszy usytuowane przy ulicy Architektów (boczna Przemysłowej).

Każda osoba, dla której Rzeszów stał się ośrodkiem życia zarówno rodzinnego i zawodowego a ponadto myśli o zakupie nieruchomości w Rzeszowie – powinna wziąć pod uwagę przedstawianą lokalizację. Jest to miejsce idealne, zarówno pod kątem logistycznym (łatwy dojazd do centrum miasta) jak i pod względem odpoczynku po całym dniu wzmożonej aktywności.

Nieruchomości Rzeszów

Nieruchomości Rzeszów

Wykonawca gwarantuje wysoki komfort życia i kompleksowe umiejscowienie wszystkich lokali usługowo-handlowych koniecznych do codziennej egzystencji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *